بانک توسعه تعاون
2021-03-14 14:28:45
یکشنبه, ۲۴ اسفند ۱۳۹۹ ۱۴:۲۸ ۷۹۸
طبقه بندی: استانی
چچ
اقدامات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان ثمرات اقتصادی گسترده ای به همراه داشته است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سیستان:

اقدامات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان ثمرات اقتصادی گسترده ای به همراه داشته است

معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون در سفر به استان سیستان و بلوچستان، با معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری این استان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه تعاون، سعید معادی، با سفر به استان سیستان و بلوچستان ضمن بازدید از طرح های تعاونی و تولیدی این استان، در جهت ارتقای سطح خدمات ارائه شده بانک توسعه تعاون دیدار و رایزنی های گسترده ای، با مقامات اقتصادی و اجرایی استان داشت.
بر اساس این گزارش، در دیدار معاون امور استان ها و بازاریابی بانک توسعه تعاون با زنگنه، معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری سیستان و بلوچستان بر اثربخشی تسهیلات و خدمات بانک توسعه تعاون در رونق اقتصادی منطقه و تقویت همکاری ها تاکید شد.
زنگنه در این دیدار گفت: اقدامات بانک توسعه تعاون در پرداخت تسهیلات اشتغال زایی از محل اعتبارات اشتغال پایدار در مناطق روستایی و عشایری، بند الف تبصره ۱۸ و بند ب ماده ۵۲ در بخش های میراث فرهنگی و گردشگری، صنعت و معدن و کشاورزی استان سیستان و بلوچستان ستودنی است.
وی با تاکید بر ضرورت فراهم سازی امکانات سرمایهŽای بانک توسعه تعاون به منظور توسعه و ارتقای خدمات خصوصا در مناطق محروم، افزود: تسهیلات و خدمات بانک توسعه تعاون در استان سیستان و بلوچستان ثمرات اقتصادی گسترده ای در این استان به همراه داشته است و این بانک تاکنون با پرداخت تسهیلات موثر، کمک شایانی در جهت رفع محرومیت و ایجاد اشتغال در راستای بهبود معیشیت زندگی مردم در مناطق محروم سیستان و بلوچستان صورت داده است.
گفتنی است در جریان سفر معادی به استان سیستان و بلوچستان، جلسه بررسی عملکرد مدیریت شعب این استان نیز برگزار شد.

آدرس کوتاه شده: